Доставка

Доставка здійснюється  службою Нова Пошта по всій Україні!

За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товарів може варіюватися в залежності від ваги і габаритів і встановлюється службою перевізником.Всі замовлення понад 1000 грн. відправляються  – БЕЗКОШТОВНО!

Термін доставки:

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час підтвердження замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером декларації. Уточнити конкретну дату отримання Вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова Пошта».

Важливо !

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, у відділенні компанії-перевізника, може тільки той клієнт, на кого оформлене замовлення. Тому, при отриманні замовлення обов’язково потрібно мати при собі паспорт.

При отриманні Вашого замовлення в службі доставки, обов’язково перевірте цілісність упаковки і її вмісту! Якщо Ви виявили розірвану чи прим’яту упаковку, сліди від падіння, сліди втручання і т.п. – наполягайте, щоб працівники даної філії транспортної компанії задокументували всі візуально видимі сліди і негайно зв’яжіться з менеджером нашого магазину.
Відповідальність за цілісність вантажу на 100% несе служба доставки, вона відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з її вини.

 

З приводу будь-яких питань телефонуйте нам за номером 099 754 93 52.Будемо раді допомогти.

СВІТЛОМАРКЕТ.